RAUHALAHTI BOWLING
SM-KISAT 2019 VALVONTAVUOROT


TARKISTAKAA VARAUTILANTEESTA MONTAKO KISAAJAA
ERÄÄN ON TULOSSA! KOLMEA VALVOJAA EI TARVITSE JOS ERÄ ON PIENI!!

Kilpailuerien varaustilanne

ERÄVALVOJA 1VALVOJA 2VALVOJA 3TÄYTE-/VARAPELAAJA
Erä 2, tiistai 19.02.2019 klo 13:00 HELGE KOLEHMAINEN (VELJMIEHET)RAIMO TOSSAVAINEN (VELJMIEHET)-ILMOITTAUDU-PEKKA HEIN (ROJJAAS)
Erä 4, torstai 21.02.2019 klo 11:00 HELGE KOLEHMAINEN (VELJMIEHET)ARTO HILTUNEN (VELJMIEHET)RISTO KYTTä (ROJJAAS)-ILMOITTAUDU-
Erä 6, perjantai 22.02.2019 klo 13:00 HANNU RISSANEN (ROJJAAS)PEKKA VäISäNEN (ROJJAAS)-ILMOITTAUDU-RAIMO TOSSAVAINEN (VELJMIEHET)
Erä 7, lauantai 23.02.2019 klo 10:00 REIJO PUSA (TIIMI)ARTO HALONEN (TIIMI)-ILMOITTAUDU--ILMOITTAUDU-
Erä 8, lauantai 23.02.2019 klo 13:00 REIJO PUSA (TIIMI)ARTO HALONEN (TIIMI)VEIKKO MIETTINEN (TIIMI)-ILMOITTAUDU-
Erä 10, sunnuntai 24.02.2019 klo 13:00 JAR HOLOPAINEN (VELJMIEHET)-ILMOITTAUDU-RAIMO TOSSAVAINEN (VELJMIEHET)
Erä 11, tiistai 26.02.2019 klo 10:00 ERKKI HEIKKONEN (ROJJAAS)PAULI HEIKKONEN (ROJJAAS)PENTTI PEIPONEN (ROJJAAS)RAIMO TOSSAVAINEN (VELJMIEHET)
Erä 12, tiistai 26.02.2019 klo 13:00 ERKKI HEIKKONEN (ROJJAAS)RISTO NISSINEN (ROJJAAS)KARI KäRKKäINEN (PUIJO)RAIMO TOSSAVAINEN (VELJMIEHET)
Erä 13, keskiviikko 27.02.2019 klo 10:00 HELGE KOLEHMAINEN (VELJMIEHET)JUHA HAATAJA (VELJMIEHET)KARI KäRKKäINEN (PUIJO)-ILMOITTAUDU-
Erä 14, keskiviikko 27.02.2019 klo 13:00 HELGE KOLEHMAINEN (VELJMIEHET)ARTO HILTUNEN (VELJMIEHET)JUHA HAATAJA (VELJMIEHET)RAIMO TOSSAVAINEN (VELJMIEHET)
Erä 15, torstai 28.02.2019 klo 11:00 REIJO PUSA (TIIMI)JAAKKO RISSANEN (TIIMI)KEIJO RäSäNEN (TIIMI)KARI KäRKKäINEN (PUIJO)
Erä 16, torstai 28.02.2019 klo 14:00 REIJO PUSA (TIIMI)JAAKKO RISSANEN (TIIMI)KEIJO RäSäNEN (TIIMI)Mirka Törhönen
Erä 17, perjantai 01.03.2019 klo 10:00 RAUNO AIRAS (ROJJAAS)RISTO PITKäNEN (ROJJAAS)Pitkänen Seppo (Veljmiehet)Tossavainen Raimo(Veljmiehet)
Erä 18, perjantai 01.03.2019 klo 13:00 HANNU RISSANEN (ROJJAAS)RISTO PITKäNEN (ROJJAAS)MATTI JääSKELäINEN (ROJJAAS)JUHO TOSSAVAINEN (ROJJAAS)
Erä 19, lauantai 02.03.2019 klo 10:00 PEKKA TOIVANEN (ROJJAAS)MATTI PARVIAINEN (ROJJAAS)RISTO NISSINEN (ROJJAAS)-ILMOITTAUDU-
Erä 20, lauantai 02.03.2019 klo 13:00 YRJö MAKKONEN (TIIMI)MARTTI SAVOLAINEN (TIIMI)HANNU RISSANEN (ROJJAAS)PENTTI PEIPONEN (ROJJAAS)
Erä 21, sunnuntai 03.03.2019 klo 11:00 ARTO PESONEN (KOLAUS)ANNI HAATAJA (KOLAUS)KAISA ANTIKAINEN (KOLAUS)ARTO HILTUNEN (VELJMIEHET)
Erä 22, sunnuntai 03.03.2019 klo 14:00 ARTO PESONEN (KOLAUS)ANNI HAATAJA (KOLAUS)KAISA ANTIKAINEN (KOLAUS)PENTTI PEIPONEN (ROJJAAS)
Erä 23, tiistai 12.03.2019 klo 10:00 PEKKA TOIVANEN (ROJJAAS)MATTI PARVIAINEN (ROJJAAS)MARTTI SAVOLAINEN (TIIMI)-ILMOITTAUDU-
Erä 24, tiistai 12.03.2019 klo 13:00 HANNU RISSANEN (ROJJAAS)RISTO PITKäNEN (ROJJAAS)MATTI JääSKELäINEN (ROJJAAS)YRJö MAKKONEN (TIIMI)
Erä 25, keskiviikko 13.03.2019 klo 10:00 VESA RYTKöNEN (KOLAUS)JUKKA SALMINEN (KOLAUS)HELGE KOLEHMAINEN (VELJMIEHET)SINIKKA NIITTI (KOLAUS)
Erä 26, keskiviikko 13.03.2019 klo 13:00 VESA RYTKöNEN (KOLAUS)JUKKA SALMINEN (KOLAUS)HELGE KOLEHMAINEN (VELJMIEHET)SINIKKA NIITTI (KOLAUS)
Erä 27, torstai 14.03.2019 klo 11:00 REIJO PUSA (TIIMI)JAAKKO RISSANEN (TIIMI)KEIJO RäSäNEN (TIIMI)-ILMOITTAUDU-
Erä 28, torstai 14.03.2019 klo 14:00 REIJO PUSA (TIIMI)JAAKKO RISSANEN (TIIMI)KEIJO RäSäNEN (TIIMI)-ILMOITTAUDU-
Erä 29, perjantai 15.03.2019 klo 10:00 OLAVI KUUSISTO (ROJJAAS)HANNU MERILäINEN (ROJJAAS)KARI KäRKKäINEN (PUIJO)-ILMOITTAUDU-
Erä 30, perjantai 15.03.2019 klo 13:00 YRJö MAKKONEN (TIIMI)OSSI KAUTTONEN (TIIMI)KARI KäRKKäINEN (PUIJO)-ILMOITTAUDU-
Erä 31, lauantai 16.03.2019 klo 10:00 ARTO HILTUNEN (VELJMIEHET)JARI HOLOPAINEN (VELJMIEHET)MARTTI SAVOLAINEN (TIIMI)PEKKA HEIN (ROJJAAS)
Erä 32, lauantai 16.03.2019 klo 13:00 MARTTI SAVOLAINEN (TIIMI)PEKKA TOIVANEN (ROJJAAS)-ILMOITTAUDU--ILMOITTAUDU-
Erä 33, sunnuntai 17.03.2019 klo 10:00 ARTO HILTUNEN (VELJMIEHET)RAIMO TOSSAVAINEN (VELJMIEHET)JARI HOLOPAINEN (VELJMIEHET)-ILMOITTAUDU-
Erä 34, sunnuntai 17.03.2019 klo 13:00 JUHANI HARTIKAINEN (SYKLIS)HANNU HEIKKINEN (SYKLIS)MARTTI LAAKKONEN (SYKLIS)RAIMO TOSSAVAINEN (VELJMIEHET)
Erä 35, tiistai 19.03.2019 klo 10:00 -ILMOITTAUDU-MATTI PARVIAINEN (PUIJO)Juhani Heiskanen (puijo
Erä 36, tiistai 19.03.2019 klo 13:00 JUHANI HARTIKAINEN (SYKLIS)RAIMO HYNYNEN (SYKLIS)MARTTI LAAKKONEN (SYKLIS)Paavo Jaakkola(Rojjaas)
Erä 37, keskiviikko 20.03.2019 klo 10:00 PUIJO PUIJO (PUIJO)JUHANI HEISKANEN (PUIJO)JOUKO MöNKKöNEN (PUIJO)RAIMO TOSSAVAINEN (VELJMIEHET)
Erä 38, keskiviikko 20.03.2019 klo 13:00 PUIJO PUIJO (PUIJO)JUHANI HEISKANEN (PUIJO)JOUKO MöNKKöNEN (PUIJO)-ILMOITTAUDU-
Erä 39, torstai 21.03.2019 klo 11:00 YRJö MAKKONEN (TIIMI)SEPPO VENäLäINEN (TIIMI)HANNU TIMONEN (TIIMI)-ILMOITTAUDU-
Erä 40, torstai 21.03.2019 klo 14:00 YRJö MAKKONEN (TIIMI)VEIKKO MIETTINEN (TIIMI)HANNU TIMONEN (TIIMI)-ILMOITTAUDU-
Erä 41, perjantai 22.03.2019 klo 10:00 JOUKO RISSANEN (ROJJAAS)RISTO PITKäNEN (ROJJAAS)MATTI JääSKELäINEN (ROJJAAS)-ILMOITTAUDU-
Erä 42, perjantai 22.03.2019 klo 15:00 ERKKI KORHONEN (ROJJAAS)JOUKO RISSANEN (ROJJAAS)ERKKI HEIKKONEN (ROJJAAS)ARTO HILTUNEN (VELJMIEHET)
Erä 43, lauantai 23.03.2019 klo 10:00 JAAKKO RäSäNEN (TIIMI)PENTTI TUOVINEN (TIIMI)PEKKA TIIRONKOSKI (ROJJAAS)ARTO HILTUNEN (VELJMIEHET)
Erä 44, lauantai 23.03.2019 klo 13:00 JAAKKO RISSANEN (TIIMI)PENTTI TUOVINEN (TIIMI)KEIJO KEKäLäINEN (ROJJAAS)PEKKA TIIRONKOSKI (ROJJAAS)
Erä 46, sunnuntai 24.03.2019 klo 13:00 NINA SALMA (NOUSU)JUHA KEINäNEN (NOUSU)KEIJO KEKäLäINEN (ROJJAAS)JUHA KEINäNEN (NOUSU)
Erä 47, tiistai 26.03.2019 klo 10:00 SEPPO VENäLäINEN (TIIMI)HANNU TIMONEN (TIIMI)VEIKKO MIETTINEN (TIIMI)RAIMO TOSSAVAINEN (VELJMIEHET)
Erä 48, tiistai 26.03.2019 klo 13:00 JOUKO MöNKKöNEN (PUIJO)MATTI PARVIAINEN (PUIJO)KEIJO KEKäLäINEN (ROJJAAS)-ILMOITTAUDU-
Erä 49, keskiviikko 27.03.2019 klo 10:00 Airas Rauno(rojjaas)KEIJO RäSäNEN (TIIMI)HELGE KOLEHMAINEN (VELJMIEHET)RAIMO TOSSAVAINEN (VELJMIEHET)
Erä 50, keskiviikko 27.03.2019 klo 13:00 RAUNO AIRAS (ROJJAAS)PEKKA TOIVANEN (ROJJAAS)MATTI PARVIAINEN (ROJJAAS)-ILMOITTAUDU-
Erä 51, torstai 28.03.2019 klo 11:00 REIJO TUOMINEN (TIIMI)ANTERO MUSTOLA (TIIMI)HANNU TIMONEN (TIIMI)RAIMO TOSSAVAINEN (VELJMIEHET)
Erä 52, torstai 28.03.2019 klo 14:00 REIJO TUOMINEN (TIIMI)ANTERO MUSTOLA (TIIMI)HANNU TIMONEN (TIIMI)-ILMOITTAUDU-
Erä 53, perjantai 29.03.2019 klo 10:00 PEKKA TIIRONKOSKI (ROJJAAS)HELGE KOLEHMAINEN (VELJMIEHET)-ILMOITTAUDU-PAAVO JAAKKOLA (ROJJAAS)
Erä 54, perjantai 29.03.2019 klo 13:00 TUULA TUUNAINEN (HILIMAT)RAIJA TURUNEN (HILIMAT)HANNU RISSANEN (ROJJAAS)PEKKA TOIVANEN (ROJJAAS)
Erä 55, lauantai 30.03.2019 klo 10:00 ARTO PESONEN (KOLAUS)RIITTA TURUNEN (HILIMAT)-ILMOITTAUDU-RIITTA TURUNEN (HILIMAT)
Erä 56, lauantai 30.03.2019 klo 13:00 ARTO PESONEN (KOLAUS)KAISA ANTIKAINEN (KOLAUS)RIITTA TURUNEN (HILIMAT)RAIMO TOSSAVAINEN (VELJMIEHET)
Erä 57, sunnuntai 31.03.2019 klo 10:00 NINA SALMA (NOUSU)JUHA KEINäNEN (NOUSU)ERKKI KORHONEN (ROJJAAS)PEKKA TIIRONKOSKI (ROJJAAS)
Erä 58, sunnuntai 31.03.2019 klo 13:00 TUULA TUUNAINEN (HILIMAT)RAIJA TURUNEN (HILIMAT)ARTO HYVöNEN (VELJMIEHET)PEKKA TIIRONKOSKI (ROJJAAS)
Erä 59, tiistai 02.04.2019 klo 10:00 ARTO HILTUNEN (VELJMIEHET)-ILMOITTAUDU-RAIMO TOSSAVAINEN (VELJMIEHET)
Erä 60, tiistai 02.04.2019 klo 13:00 SEPPO VENäLäINEN (TIIMI)HANNU TIMONEN (TIIMI)VEIKKO MIETTINEN (TIIMI)ARTO HILTUNEN (VELJMIEHET)
Erä 61, keskiviikko 03.04.2019 klo 10:00 VESA RYTKöNEN (KOLAUS)JUKKA SALMINEN (KOLAUS)SINIKKA NIITTI (KOLAUS)TAPANI VEPSäLäINEN (KOLAUS)
Erä 62, keskiviikko 03.04.2019 klo 13:00 VESA RYTKöNEN (KOLAUS)JUKKA SALMINEN (KOLAUS)SINIKKA NIITTI (KOLAUS)TAPANI VEPSäLäINEN (KOLAUS)
Erä 63, torstai 04.04.2019 klo 11:00 MARTTI RäSäNEN (TIIMI)TIMO VäISäNEN (TIIMI)SAKARI KUITTINEN (TIIMI)RAIMO TOSSAVAINEN (VELJMIEHET)
Erä 64, torstai 04.04.2019 klo 14:00 MARTTI RäSäNEN (TIIMI)TIMO VäISäNEN (TIIMI)SAKARI KUITTINEN (TIIMI)-ILMOITTAUDU-
Erä 65, perjantai 05.04.2019 klo 10:00 RAUNO AIRAS (ROJJAAS)RISTO NISSINEN (ROJJAAS)PEKKA HEIN (ROJJAAS)-ILMOITTAUDU-
Erä 66, perjantai 05.04.2019 klo 13:00 RAUNO AIRAS (ROJJAAS)HANNU RISSANEN (ROJJAAS)KEIJO KEKäLäINEN (ROJJAAS)-ILMOITTAUDU-
Erä 67, lauantai 06.04.2019 klo 10:00 OSSI SAIRBERG (RA-KE)PEKKA HäKKINEN (RA-KE)MAURI TIIHONEN (RA-KE)JUKKA KOPONEN (RA-KE)
Erä 68, lauantai 06.04.2019 klo 13:00 JUKKA KOPONEN (RA-KE)RISTO KORHONEN (RA-KE)JUKKA KOPONEN (RA-KE)ISMO SOININEN (RA-KE)
Erä 69, sunnuntai 07.04.2019 klo 10:00 KALEVI RISSANEN (NOUSU)JUHA KEINäNEN (NOUSU)OLAVI KUUSISTO (ROJJAAS)PEKKA TIIRONKOSKI (ROJJAAS)
Erä 70, sunnuntai 07.04.2019 klo 13:00PEKKA VäISäNEN (ROJJAAS)OLAVI KUUSISTO (ROJJAAS)KEIJO KEKäLäINEN (ROJJAAS)-ILMOITTAUDU-

Copyright © 2020 Sami Päiväniemi